Zrealizowane projekty

W Galerii zawarte zostały przykładowe aranżacje wnętrz. Każda realizacja jest wyjątkowa i posiada swoją historię. Tworzę zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. Nie boję się kontrastu - łączę subtelność z drapieżnością, oryginalność z klasycyzmem oraz prostotę z niekonwencjonalnością. Nieważne w którym miejscu w Polsce świadczę swoje usługi – zlecenia zawsze realizuję na najwyższym poziomie, kierując się doświadczeniem, kreatywnością w działaniu i profesjonalizmem. Zapraszam do zapoznania się z przygotowaną przeze mnie Galerią oraz wybrania miejsca, w którym mam zrealizować usługę.

W galerii projektów zawarte zostały przykładowe aranżacje wnętrz. Każda realizacja jest wyjątkowa i posiada swoją historię. Tworzę zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. Nie boję się kontrastu - łączę subtelność z drapieżnością, oryginalność z klasycyzmem oraz prostotę z niekonwencjonalnością. Nieważne w którym miejscu w Polsce świadczę swoje usługi – zlecenia zawsze realizuję na najwyższym poziomie, kierując się doświadczeniem, kreatywnością w działaniu i profesjonalizmem. Zapraszam do zapoznania się z przygotowaną przeze mnie Galerią oraz wybrania miejsca, w którym mam zrealizować usługę.

W pracy skupiam się przede wszystkim na profesjonalnym działaniu zgodnym z oczekiwaniami i wymaganiami Klienta. Inspiracją tworzonych przeze mnie projektów wnętrz są zatem przede wszystkim potrzeby Zleceniodawcy. Podejmuje się nawet najbardziej nietypowych zleceń. Wprowadzam do każdego wnętrza nutę unikalności, elegancji i nowoczesności. Wystarczy spojrzeć na aranżacje pomieszczeń z Wrocławia i okolic. Dominuje w nich połączenie odcieni szarości, czerni i bieli z kontrastową czerwienią, czy zielenią. Abstrakcyjne wzornictwo również odgrywa ogromną rolę w wyposażeniu danego pomieszczenia – wpływa zarówno na jego wizualne powiększenie, bądź pomniejszenie, a także na estetyczną i spójną kompozycję całego mieszkania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, łączę tradycję z nowoczesnością w oryginalny i efektywny sposób. Projektowanie wnętrz również opiera się na fachowym i kompleksowym działaniu – od A do Z. Poczynając od poznania potrzeb Klientów, przez wykonanie profesjonalnego projektu, aż po nadzór autorski nad jego dokładną realizacją. Zależy mi na tym, aby Klienci mogli poczuć się w aranżowanych przeze mnie wnętrzach przytulnie i swobodnie. Dążę również do tego, by wprowadzić do wnętrza szczyptę luksusu, połączonego z prostotą. Poniższe realizacje są potwierdzeniem, że zwracam uwagę na każdy szczegół. Nie tylko dekoruję dane pomieszczenie, ale także dbam o to, aby było ono przestrzenne, praktyczne i uniwersalne.© 2020 Natalia Gierasimczuk-Ponichtera, wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności i Polityka Cookies