Aranżacja wnętrz we Wrocławiu

Nowoczesne aranżacje wnętrz

Czym jest dla mnie aranżacja wnętrz?

Aranżacje wnętrz mieszkalnych to rozbudowany proces, którego celem jest stworzenie przestrzeni odzwierciedlającej indywidualny styl, charakter oraz preferencje estetyczne właściciela. Przygotowując projekt, wypracowujemy więc kompromis, pomiędzy oczekiwaniami inwestora i wizją architekta, który proponuje rozwiązania nowoczesne, stylowe i funkcjonalne. Aranżację opracowujemy w kilku etapach, rozpoczynając od spotkania z klientem i od poznania jego preferencji w zakresie wyglądu wnętrza.

W fazie wstępnej dokonujemy również inwentaryzacji pomieszczenia, która ułatwia opracowanie projektu oraz dostosowanie dekoracji, mebli i pozostałego wyposażenia do wymiarów wnętrza czy jego niestandardowego układu. Dopiero na tej podstawie możemy przejść do fazy koncepcyjnej, czyli do przygotowania kilku propozycji, obejmujących kompleksowe aranżacje wnętrz salonów, kuchni czy gabinetów.

10
DSC2410
DSC2480
Niebieski fotel uszak na tle jasnych ścian stojący na podłodze z drewnianych paneli
DSC2362
DSC2499

Zobacz gdzie mieści się moje biuro

aranżacji wnętrz we Wrocławiu

 

Aranżacja wnętrz Wrocław

Oferowana przez nas aranżacja wnętrz we Wrocławiu obejmuje także pomieszczenia niestandardowe, które trudno samodzielnie urządzić tak, aby były funkcjonalne, estetyczne i przytulne. Korzystając z naszego dotychczasowego doświadczenia, wykonujemy aranżacje małych wnętrz, które spełniają oczekiwania właścicieli pod każdym względem. Wówczas ogromną wagę przywiązujemy do optymalnej kompozycji przestrzeni, przede wszystkim w zakresie doboru kolorystyki oraz subtelnych dekoracji.

Nasze usługi projektowe obejmują także kuchnie. Aranżacja wnętrz użytkowych oparta jest przede wszystkim o zasadę ergonomii, gwarantującą, że rozmieszczenie wyposażenia meblowego i sprzętów, będzie umożliwiać komfortowe korzystanie z kuchni. Przygotowany projekt, oprócz warstwy estetycznej czy funkcjonalnej, obejmuje także lokalizację poszczególnych instalacji, dzięki czemu przeprowadzenie prac remontowych będzie znacznie prostsze.

Aranżacje wnętrz biurowych

Wśród naszych realizacji posiadamy także aranżacje wnętrz biurowych, niezależnie od ich wielkości oraz przeznaczenia. Projekt wykonujemy w zgodzie z wytycznymi otrzymanymi od klienta, choćby w zakresie preferowanej kolorystyki czy elementów identyfikujących markę. Naszym zadaniem jest zaproponowanie takich rozwiązań w zakresie układu, wystroju oraz dekoracji, aby pomieszczenie stało się komfortowym miejscem do pracy. Nowoczesne aranżacje wnętrz biurowych wykonujemy w oparciu o wysokiej jakości materiały, które są gwarancją nie tylko wyjątkowego designu, ale przede wszystkim trwałości oraz funkcjonalności.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej aranżacje wnętrz we Wrocławiu. Aby dowiedzieć się więcej o zakresie usług, cenniku, terminach realizacji czy warunkach przyszłej współpracy, wystarczy skontaktować się z naszym biurem. Zapewniamy rozwiązania kompleksowe, będące odpowiedzią na indywidualne potrzeby klientów. Wyróżnia nas terminowość, co jest gwarancją, że inwestor będzie mógł rozpocząć prace remontowe, zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem.

                                                                                                                                                                        

 

 

© 2020 Natalia Gierasimczuk-Ponichtera, wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności i Polityka Cookies