Projektowanie łazienek we Wrocławiu

Nowoczesne projekty łazienek

Czym jest dla mnie projektowanie łazienki?

Niektóre pomieszczenia w domu pełnią funkcje towarzyskie, niektóre są naszą oazą spokoju i wyciszenia, ale przestrzeń prywatna jaką tworzy łazienka jest nienaruszalną barierą w naszym mieszkaniu, kiedy właśnie z niej korzystamy. Projektowanie łazienki to wyzwanie, pewien proces, w którym konieczne jest zestawienie barw, materiałów i faktur, gdzie wszystko powinno współgrać ze sobą i być odpowiedzią na charakter domowników, ich stylem oraz przestrzenią kojarzącą się z relaksem.

Ciemna łazienka z umywalkami nablatowymi, jasną ścianą w skosie i wanną typu łezka
2A3A1042
DSC2506
DSC2363
Jasna łazienka z wanną, prysznicem oraz umywalkami nablatowymi
Szara łazienka z białymi frontami szafek i umywalką nablatową

Zobacz gdzie mieści się moje biuro

projektowania łazienki we Wrocławiu


Projektowanie łazienek we Wrocławiu to jedna z rzeczy, którymi zajmuję się jako architekt wnętrz. Uważam, że jest to miejsce, w którym powinniśmy się czuć naprawdę komfortowo. Aby było to możliwe, potrzebne są dobrze zrobione projekty łazienek, aby tak ważną codzienną przestrzenią nie rządził przypadek.

Projektowanie łazienki to tworzenie strefy relaksu

Łazienka. Są pomieszczenia w domu pełniące funkcję społeczną, ale są też takie, w których chcemy rozkoszować się samotnością. Drzwi łazienki powinny być nie tylko barierą oddzielającą nas od chaosu codzienności, ale przede wszystkim bramą do świata relaksu i wyciszenia. Projektowanie łazienek ma za zadanie nadać tej przestrzeni taki kształt i klimat, aby stała się prywatną oazą ciszy i błogiego spokoju.

Dlaczego projektowanie łazienki jest tworzeniem prywatnej przestrzeni?

Projektowanie łazienek tak, aby w pełni spełniały oczekiwania domowników jest wyzwaniem. Ich upodobania i zwyczaje są najważniejszym czynnikiem wpływającym na ostateczny kształt aranżacji. W swoich projektach staram się jak najlepiej wykorzystać zastaną przestrzeń, aby była za równo przyjemna dla oka, jak i funkcjonalna. Dobieram kolory, faktury i materiały tak, aby przyszli użytkownicy czuli się w nowo urządzonej przestrzeni naprawdę komfortowo, moje projekty łazienek mają być odpowiedzią na indywidualne charaktery domowników. 

Projekt łazinki = noczoesność i styl

Kiedy tworzę projekty łazienek we Wrocławiu, bardzo wiele czerpię z najnowszych trendów i stylów w architekturze wnętrz. Nie zapominam jednak o tym, co stanowi naszą tożsamość i wprowadza do pomieszczeń atmosferę domu rodzinnego. Uważam, że ważne jest nie tylko to, kim teraz jesteśmy, ale także skąd pochodzimy. W stylach urządzania przestrzeni, a w tym także łazienek, panuje naprawdę duża różnorodność. Luksusowy i elegancji art deco, przytulny i lekki styl romantyczny czy minimalistyczny nurt skandynawski. Każdy z nich jest na swój sposób fascynujący, ale to, jak wygląda nasz dom powinny wyznaczać nie tylko odgórnie narzucone kanony piękna, a to, jakie wnętrza odpowiadają naszemu charakterowi.