Projektowanie łazienek we Wrocławiu

Nowoczesne projekty łazienek

Czym jest dla mnie projektowanie łazienki?

Niektóre pomieszczenia w domu pełnią funkcje towarzyskie, niektóre są naszą oazą spokoju i wyciszenia, ale przestrzeń prywatna jaką tworzy łazienka jest nienaruszalną barierą w naszym mieszkaniu, kiedy właśnie z niej korzystamy. Projektowanie łazienki to wyzwanie, pewien proces, w którym konieczne jest zestawienie barw, materiałów i faktur, gdzie wszystko powinno współgrać ze sobą i być odpowiedzią na charakter domowników, ich stylem oraz przestrzenią kojarzącą się z relaksem.

Ciemna łazienka z umywalkami nablatowymi, jasną ścianą w skosie i wanną typu łezka
2A3A1042
DSC2506
DSC2363
Jasna łazienka z wanną, prysznicem oraz umywalkami nablatowymi
Szara łazienka z białymi frontami szafek i umywalką nablatową

Zobacz gdzie mieści się moje biuro

projektowania łazienki we Wrocławiu

 

Projektowanie łazienek to proces, w którym pod uwagę należy wziąć kilka istotnych elementów, mających wpływ na funkcjonalność oraz wygląd tego pomieszczenia. Zajmujemy się przygotowywaniem kompleksowych rozwiązań projektowych, obejmujących zarówno kwestie budowlane, techniczne, instalacyjne, jak i dekoracyjne. Proponujemy materiały nowoczesne, wyróżniające się trwałością oraz designem dostosowanym do indywidualnych preferencji inwestora.

Każdy projekt jest inny, dlatego też w naszej codziennej pracy nie stosujemy rozwiązań szablonowych. Punktem wyjścia, pozwalającym stworzyć oryginalne projekty łazienek są oczekiwania właściciela. Podczas wstępnego spotkania uzgadniamy wszystkie szczegóły przyszłej realizacji, dokonujemy inwentaryzacji pomieszczenia, a także proponujemy rozwiązania, które poprawią funkcjonalność i estetykę wnętrza.

Projekty łazienek

Projekty łazienek tworzone są etapami. Pierwszym z nich jest przedstawienie klientowi propozycji w zakresie wyglądu przyszłego pomieszczenia, czyli koncepcji architekta. Inwestor dokonuje niezbędnych poprawek lub akceptuje wstępny projekt. W takim przypadku przystępujemy do prac zasadniczych, czyli opracowania dokumentacji odnoszącej się do kwestii budowlanych oraz instalacyjnych.

Z ogromną uwagą podchodzimy również do estetyki wnętrza. W tym zakresie proponujemy wybór konkretnych materiałów, ale także wyposażenia łazienki np. umywalki, kabiny prysznicowej czy toalety. Aby zachować jak najlepszą funkcjonalność pomieszczenia, zajmujemy się również projektowaniem indywidualnej zabudowy meblowej, która pozwala nie tylko ekonomicznie rozplanować zagospodarowanie przestrzeni, ale umożliwia stworzenie, nawet w niewielkich wnętrzach, pojemnej powierzchni do magazynowania.

Projekty małych łazienek

Wykonujemy także projekty małych łazienek, które wymagają szczególnego podejścia w kwestii optymalnego wykorzystania przestrzeni. Pokazujemy naszym klientom, że nawet niewielkie wnętrze może być funkcjonalne, komfortowe i estetyczne. Przygotowując projekty łazienek w bloku czy w domu skupiamy się, oprócz układu wnętrza czy rozmieszczenia poszczególnych sprzętów, na odpowiedniej kolorystyce i oświetleniu, które pozwalają optycznie powiększyć przestrzeń.

Zapraszamy do współpracy. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzgodnić wszystkie szczegóły dotyczące przyszłego projektu łazienki oraz umówić termin spotkania z naszym architektem. Zapewniamy terminową realizację, a także pełne wsparcie na etapie wyboru i zakupu materiałów wykończeniowych. W razie konieczności służymy także pomocą podczas realizacji prac remontowych, oferując nadzory autorskie.

 

 

© 2020 Natalia Gierasimczuk-Ponichtera, wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności i Polityka Cookies