Projektowanie wnętrz we Wrocławiu

Nowoczesne projekty wnętrz

Czym jest dla mnie projektowanie wnętrz?

Projektowanie wnętrz jest czymś więcej niż planowaniem użytych materiałów do wykończenia wnętrza, ustawieniem poszczególnych elementów czy doborem oświetlenia. Harmonia przy jednoczesnych zachowaniu ducha mieszkańców to wyzwanie, przed którym staję każdego dnia. 

Realizacje projektów wnętrz we Wrocławiu

W trakcie projektowania wnętrz skupiam się przede wszystkim na profesjonalnym działaniu zgodnym z oczekiwaniami i wymaganiami Klienta. Inspiracją tworzonych przeze mnie projektów wnętrz są zatem przede wszystkim potrzeby Zleceniodawcy. Podejmuje się nawet najbardziej nietypowych zleceń. Wprowadzam do każdego zaprojektowanego wnętrza nutę unikalności, elegancji i nowoczesności. Wystarczy spojrzeć na aranżacje pomieszczeń z Wrocławia i okolic. Dominuje w nich połączenie odcieni szarości, czerni i bieli. Abstrakcyjne wzornictwo również odgrywa ogromną rolę w wyposażeniu danego pomieszczenia – wpływa zarówno na jego wizualne powiększenie, bądź pomniejszenie, a także na estetyczną i spójną kompozycję całego mieszkania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, łączę tradycję z nowoczesnością w oryginalny i efektywny sposób. Projektowanie wnętrz  również opiera się na fachowym i kompleksowym działaniu – od A do Z. Poczynając od poznania potrzeb Klientów, przez wykonanie profesjonalnego projektu, aż po nadzór autorski nad jego dokładną realizacją. Zależy mi na tym, aby Klienci mogli poczuć się w aranżowanych przeze mnie wnętrzach przytulnie i swobodnie. Dążę również do tego, by wprowadzić do wnętrza szczyptę luksusu, połączonego z prostotą. Wykonane przez nasze biuro projektowe realizacje są potwierdzeniem, że zwracam uwagę na każdy szczegół. Nie tylko dekoruję dane pomieszczenie, ale także dbam o to, aby było ono przestrzenne, praktyczne i uniwersalne.

 

Zobacz gdzie mieści się moje biuro

projektowania wnętrz we Wrocławiu