Projektowanie wnętrz we Wrocławiu

Nowoczesne projekty wnętrz

Czym jest dla mnie projektowanie wnętrz?

Projektowanie wnętrz jest czymś więcej niż planowaniem użytych materiałów do wykończenia wnętrza, ustawieniem poszczególnych elementów czy doborem oświetlenia. Harmonia przy jednoczesnych zachowaniu ducha mieszkańców to wyzwanie, przed którym staję każdego dnia. 

Realizacje projektów wnętrz we Wrocławiu

W trakcie projektowania wnętrz skupiam się przede wszystkim na profesjonalnym działaniu zgodnym z oczekiwaniami i wymaganiami Klienta. Inspiracją tworzonych przeze mnie projektów wnętrz są zatem przede wszystkim potrzeby Zleceniodawcy. Podejmuje się nawet najbardziej nietypowych zleceń. Wprowadzam do każdego zaprojektowanego wnętrza nutę unikalności, elegancji i nowoczesności. Wystarczy spojrzeć na aranżacje pomieszczeń z Wrocławia i okolic. Dominuje w nich połączenie odcieni szarości, czerni i bieli. Abstrakcyjne wzornictwo również odgrywa ogromną rolę w wyposażeniu danego pomieszczenia – wpływa zarówno na jego wizualne powiększenie, bądź pomniejszenie, a także na estetyczną i spójną kompozycję całego mieszkania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, łączę tradycję z nowoczesnością w oryginalny i efektywny sposób. Projektowanie wnętrz  również opiera się na fachowym i kompleksowym działaniu – od A do Z. Poczynając od poznania potrzeb Klientów, przez wykonanie profesjonalnego projektu, aż po nadzór autorski nad jego dokładną realizacją. Zależy mi na tym, aby Klienci mogli poczuć się w aranżowanych przeze mnie wnętrzach przytulnie i swobodnie. Dążę również do tego, by wprowadzić do wnętrza szczyptę luksusu, połączonego z prostotą. Wykonane przez nasze biuro projektowe realizacje są potwierdzeniem, że zwracam uwagę na każdy szczegół. Nie tylko dekoruję dane pomieszczenie, ale także dbam o to, aby było ono przestrzenne, praktyczne i uniwersalne.

 

Projektowanie wnętrz jest usługą adresowaną do tych klientów, którzy chcą urządzić swoje mieszkanie, biuro czy dom w nowoczesny sposób, tworząc komfortową i estetyczną przestrzeń. Nasze realizacje są kompromisem pomiędzy oczekiwaniami inwestorów, a indywidualną wizją projektanta. Stosujemy rozwiązania dopasowane do preferencji funkcjonalnych i stylistycznych klientów, a jednocześnie do światowych trendów w zakresie designu.

Oprócz warstwy estetycznej nasz projektant wnętrz zadba również o ich układ, funkcjonalność oraz ergonomię. Zabiegi te mają na celu stworzenie przestrzeni, w której zarówno właściciel, jak i jego goście czy klienci, będą czuć się komfortowo. Jak pracujemy, aby osiągnąć ten efekt? Kluczowe znaczenie ma dla nas rozmowa z inwestorem, podczas której poznajemy jego wymagania oraz budżet, jaki założył na realizację projektu.

Projektowanie wnętrz Wrocław

Projektowanie wnętrz we Wrocławiu oferujemy w modelu kompleksowym. Oznacza to, że nasi klienci otrzymują dokładną dokumentację, na podstawie której można zrealizować prace adaptacyjno – remontowe. Projekt zawiera więc rysunki, pozwalające zaplanować niezbędne roboty budowlane, a także instalacyjne. Planujemy dokładne rozmieszczenie przyłączy, gniazdek elektrycznych czy punktów świetlnych, skorelowane z projektowanym wyposażeniem.

Oferujemy nowoczesne projekty wnętrz, w których proponujemy klientom także konkretne materiały wykończeniowe. Dobieramy je tak, aby doskonale spełniały swoją funkcję pod względem trwałości, wytrzymałości oraz estetyki. Dbamy o każdy detal, który ma stworzyć spójny styl mieszkania, domu lub biura, zgodny z indywidualnymi oczekiwaniami właściciela, a także funkcją, jaką ma pełnić konkretne pomieszczenie.

Projekty wnętrz biurowych

W ofercie posiadamy także projekty wnętrz biurowych, przygotowywane w zgodzie z wytycznymi, jakie otrzymujemy od klienta. Aranżację przestrzeni biurowej dopasowujemy między innymi do charakteru firmy oraz ilości osób przebywających w pomieszczeniu. Nie bez znaczenia jest dla nas także aspekt funkcjonalny, dlatego proponujemy wykorzystanie materiałów, jakie doskonale sprawdzają się w obiektach biurowych, zapewniając ich łatwe utrzymanie w czystości oraz pożądaną estetykę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej projekty wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, podejmujemy się także realizacji zleceń nietypowych, wymagających zastosowania indywidualnych materiałów i rozwiązań technicznych. Aby zapoznać się z pełnym zakresem usług, ich cennikiem czy ustalić termin wstępnego spotkania – zachęcamy do kontaktu!

Zobacz gdzie mieści się moje biuro

projektowania wnętrz we Wrocławiu

© 2020 Natalia Gierasimczuk-Ponichtera, wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności i Polityka Cookies