Projektowanie sypialni we Wrocławiu

Nowoczesne projekty sypialni

Czym jest dla mnie projektowanie sypialni?

Sypialnia to intymne miejsce, prywatna przestrzeń, która powinna pozostać odgrodzona od oczu innych domowników, a przede wszystkim gości. To nasza prywatna oaza spokoju, wypoczynku i relaksu. Projektowanie sypialni to szereg rozwiązań, które mają na celu zapewnienie komfortu i estetyki, czystości oraz przestrzeni, a także sprawić, by to codzienne pomieszczenie stało się niecodziennym miejscem w domu. Rozpoczynając projektowanie sypialni zestawiam ze sobą cechy domowników, oczekiwania aranżacji przestrzeni i faktury, kolory oraz materiały, które chcą być użyte. Stawiam na oczekiwania mieszkańców. 

2A3A1018a
3
1-2
Jasne pomieszczenie z tapetą w pionowe czarne pasy oraz podwójnym łóżkiem
DSC2348
DSC2353

Zobacz gdzie mieści się moje biuro

projektowania sypialni we Wrocławiu

 

Sypialnia jest miejscem, które powinno być urządzone z należytą starannością, najważniejszy bowiem w tym pomieszczeniu jest komfort, przekładający się na regeneracyjny odpoczynek. Dlatego też tak istotny jest projekt sypialni, dostosowany do wymagań klienta, jego gustu oraz oczekiwań w zakresie funkcjonalności. Dla naszych klientów wykonujemy projekty sypialni, obejmujące także dobór mebli oraz pozostałego wyposażenia.

Nie ma dla nas znaczenia, czy mamy przygotować projekt małej sypialni czy też przestronnego pomieszczenia, połączonego z garderobą. W każdym przypadku proponujemy rozwiązania takie, które spełnią oczekiwania inwestora, tworząc jednocześnie przytulne i estetyczne wnętrze. Ofertę adresujemy do osób preferujących zarówno nowoczesny, minimalistyczny design, jak i tych z państwa, którzy gustują w klasycznie urządzonych pomieszczeniach. Podczas prac projektowych tworzymy bowiem kompromis pomiędzy wizją architekta a wymaganiami klienta.

Projektowanie sypialni

Projektowanie sypialni obejmuje stworzenie pełnej dokumentacji, pozwalającej na sprawne przeprowadzenie prac remontowych. Wśród opracowań znajdują się więc rysunki dotyczące kwestii budowlanych oraz instalacyjnych, a także propozycje materiałów wykończeniowych, jakie najlepiej sprawdzą się w danym pomieszczeniu. Przygotowując dokumentację, bierzemy pod uwagę przede wszystkim wymagania inwestora, ale także współczesne trendy w zakresie projektowania, pozwalające stworzyć estetyczne wnętrze.

Projekty sypialni dotyczą także elementów wyposażenia, na przykład mebli, ale także dekoracji. Dzięki nim pomieszczenie nabiera indywidualnego charakteru, przytulności oraz elegancji. Wszystkie dodatki dopasowane są tak, aby tworzyły spójną całość zarówno pod względem estetycznym, jak i stylistycznym. Proponujemy również tkaniny, jakie można zastosować w oknach, a także drobne elementy ozdobne, takie jak wazony oraz obrazy.

Projekt sypialni w bloku

Wiele osób uważa, że stworzenie w niewielkim mieszkaniu przytulnego wnętrza jest bardzo trudne, a często niemożliwe. Chętnie podejmujemy się również tego rodzaju realizacji, przygotowując nowoczesny projekt sypialni w bloku. Wówczas zwracamy szczególną uwagę na kolorystykę pomieszczenia, jego układ oraz dopasowane elementy wyposażenia. Dzięki nim można wykreować funkcjonalne i komfortowe wnętrze, o nietuzinkowej estetyce.

Jeśli chcą państwo urządzić sypialnię w nowoczesnym stylu – zapraszamy do współpracy. Wystarczy skontaktować się z nami, aby umówić termin spotkania z architektem. Podczas niego poznamy państwa oczekiwania pod względem przyszłej sypialni, a także dokonamy niezbędnych pomiarów, aby przygotować kompleksowy projekt. Zaproponujemy też kilka koncepcji, spośród których wybierzecie państwo tę, która spełnia wszystkie oczekiwania.

 

 

© 2020 Natalia Gierasimczuk-Ponichtera, wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności i Polityka Cookies