Projektowanie wnętrz domów we Wrocławiu

Nowoczesne projekty domów

Czym jest dla mnie projektowanie wnętrza domu?

Dom, słowo, które może oznaczać wiele, m.in. rodzinę, przestrzeń życiową lub po prostu miejsce do życia. Kluczem do projektowania wnętrza domu jest pogodzenie ze sobą tych trzech elementów i zestawienie z oczekiwaniami domowników. Faktura, światło i materiały muszę współgrać ze sobą tworząc kakofonię barw, światła i materiału, która będzie sprawiać poczucie prywatności, indywidualnego charakteru oraz odzwierciedlenia oczekiwań mieszkańców. Projektowanie domu to coś więcej niż dobór odpowiednich elementów wystroju wnętrza, to sposób na zachowanie charakteru miejsca. 

Hol przestronnego jasnego domu z przeszklonymi drzwiami przedpokoju
Przestronny pokój z kuchnią oraz schodami na piętro z metalową balustradą i drewnianymi stopniami
Drewniana kuchnia z lampami barowymi nad stołem i ciemnymi krzesłami
DSC2584
Minimalistyczna zabudowa holu z białymi połyskliwymi frontami szafek wnękowych
DSC2483

Zobacz gdzie mieści się moje biuro

projektowania wnętrz domów we Wrocławiu

 

Estetyka, funkcjonalność oraz dopasowanie rozwiązań do indywidualnych preferencji inwestora to cechy wyróżniające projekty wnętrz domów jednorodzinnych, jakie oferujemy naszym klientom. Przygotowując aranżację, ze szczególną uwagą podchodzimy do każdego detalu, planując go w sposób przemyślany i spójny pod względem stylu z pozostałymi elementami wystroju.

Oferujemy projekty wnętrz małego domu, a także budynków o znacznej powierzchni, dostosowane do wymagań właściciela. Najważniejszym elementem współpracy z klientem jest więc poznanie jego potrzeb w zakresie układu, funkcjonalności oraz wyglądu domu. Dzięki temu możemy stworzyć projekt, który będzie w pełni satysfakcjonujący dla inwestora. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz domów dopiero budowanych, jak i tych poddawanych generalnemu remontowi.

Projekty wnętrza nowoczesnego domu

Realizując projekty wnętrza nowoczesnego domu, korzystamy z rozwiązań inspirowanych światowymi trendami w zakresie designu. Dotyczy to zarówno formy, kolorystyki, jak i wyposażenia. Klienci mogą liczyć na kompleksowe opracowanie, obejmujące między innymi: układ pomieszczenia, jego pełną aranżację, w tym dobór kolorystyki i propozycję w zakresie materiałów wykończeniowych. Aby finalny projekt w pełni spełniał oczekiwania inwestora, na etapie wstępnym przygotowujemy wizualizacje 3D.

Dzięki nim klient może zobaczyć, jak będzie wyglądał dom oraz odbyć po nim wirtualny spacer, co pozwala na dokonanie korekt, modyfikację kolorystyki czy zamianę niektórych elementów wyposażenia. Po akceptacji koncepcji przystępujemy do projektowania zasadniczego, przygotowując kompleksowe aranżacje wnętrz domów, obejmujące między innymi zakres niezbędnych prac budowlanych i instalacyjnych, jakie trzeba wykonać. Opracowując projekt, kluczowe znaczenie ma dla nas także budżet, jaki inwestor przeznaczył na urządzenie domu.

Projekty wnętrz domów Wrocław

Projekty wnętrz domów we Wrocławiu opracowuje doświadczony architekt, który służy klientom wsparciem również podczas realizacji prac. Wówczas pomagamy inwestorom w rozwiązywaniu bieżących kwestii natury technicznej, jakie mogą pojawić się na etapie wykonawczym, proponując rozwiązania alternatywne, zgodne z założonym budżetem oraz z uzgodnioną wcześniej estetyką domu. Formę ewentualnych nadzorów autorskich określamy na etapie wstępnym, przy podpisaniu umowy z inwestorem.

Zapraszamy do współpracy! Oferujemy nowoczesne projekty wnętrz domu parterowego oraz budynków wielokondygnacyjnych. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług, zachęcamy do kontaktu. Podczas wstępnej rozmowy poznamy oczekiwania inwestora, a także uzgodnimy dogodny termin realizacji projektu. Przykładowe realizacje, które mogą być inspiracją do aranżacji własnego domu, można znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

© 2020 Natalia Gierasimczuk-Ponichtera, wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności i Polityka Cookies