Projektowanie mieszkań we Wrocławiu

Nowoczesne projekty mieszkań

Czym jest dla mnie projektowanie mieszkania?

Wiele osób marzy o zamieszkaniu w domu, na obrzeżach miasta, w ciszy i spokoju. Większość jednak wybiera mieszkanie, które często jest położone w otoczeniu szaroburych bloków, nieciekawych blokowiskach czy skupiskach jednowymiarowych wysokościowców. Projektowanie mieszkania jest wizją zapewnienia domownikom miejsca, w którym odetną się od otoczenia, zawładnie nimi indywidualizm i pochłonie prywatność przestrzeni. Mieszkanie to wyzwanie, nieprzyjazna tkanka architektoniczna, którą trzeba okiełznać. W moich projektach mieszkań stawiam na oczywiste cechy wnętrza, doświetlenie, układ pomieszczeń i sposób prezentacji. Dobiera materiały i faktury pod oczekiwania domowników, starając się przy tym wykorzystać maksymalnie dostępną przestrzeń, oddać w ich ręce wszystko to, o czym marzyli. 

Ciemna łazienka z umywalkami nablatowymi, jasną ścianą w skosie i wanną typu łezka
2A3A1042
DSC2506
DSC2363
Jasna łazienka z wanną, prysznicem oraz umywalkami nablatowymi
Szara łazienka z białymi frontami szafek i umywalką nablatową

Zobacz gdzie mieści się moje biuro

projektowania mieszkań we Wrocławiu


Jako architekt zajmuję się projektowaniem wnętrz mieszkań we Wrocławiu. W swoich projektach stawiam przede wszystkim na nowoczesność i funkcjonalność, ale najważniejsze są dla mnie potrzeby i charaktery domowników. Architektura wnętrz jest moją pasją, dlatego każdy z moich projektów wnętrz we Wrocławiu powstaje z prawdziwym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.

Zaprojektowane mieszkania niczym oaza spokoju w czterech ścianach

Niejeden chciałby zamieszkać we własnym, pięknym domu na spokojnych obrzeżach miasta. Rzeczywistość jest jednak dużo bardziej szara - większość z nas wybiera zwykłe mieszkania w bloku i żyje w samym centrum miejskiego gwaru. Projektowanie wnętrz mieszkań, tak aby nadać im prawdziwie domowy charakter, jest wyzwaniem, ale uważam, że nie ważne czy w bloku, czy na przedmieściach, Twoje cztery ściany mogą być miejscem, do którego chce się wracać.

Indywidualność to jedna z cech w zaprojektowanym przeze mnie mieszkaniu

Kiedy realizuję projekty wnętrz mieszkań, staram się jak najlepiej wykorzystać zastaną przestrzeń, naturalne oświetlenie, układ pomieszczeń. Staram się jak najlepiej okiełznać nie zawsze przyjazną tkankę architektoniczną mieszkania. Dobre projektowanie wnętrz mieszkań nie jest też możliwe bez znajomości domowników, ich upodobań i zwyczajów. Przy doborze kolorów, materiałów i faktur kieruję się przede wszystkim indywidualnymi gustami klientów. To właśnie dla nich mieszkanie w nowej odsłonie ma stać się cichą, bezpieczną przystanią, miejscem gdzie będą mogli odciąć się od chaosu otoczenia.

Harmonia? To obowiązkowa cecha moich projektów mieszkań

Projektowanie wnętrz mieszkań opieram na całościowym spojrzeniu na dostępną przestrzeń, pomieszczenia nie są niezależnymi, autonomicznymi bytami. Wewnętrzna spójność to jedna z rzeczy, która charakteryzuje moje projekty wnętrz mieszkań. Tworząc aranżacje kieruję się nie tylko najnowszymi, nowoczesnymi trendami, ale czerpię także z tradycji. Uważam, że ważne jest nie tylko to, kim teraz jesteśmy, ale także skąd pochodzimy. Mieszkanie, poza oczywistą funkcjonalnością powinno być piękne. Chciałabym, aby każdy mógł zachwycić się swoją codziennością i to właśnie przyświeca mi przy moich projektach.